Pricing Manager - rekrutacja online
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
HRK S.A.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonych kandydatów na nowotworzone stanowisko Pricing Managera, który będzie odpowiedzialny za opracowywanie i wdrażanie strategii cenowych produktów/usług oraz optymalizację przychodów. Osoba na tym stanowisku ma za zadanie skutecznie zarządzać procesami związanymi z cenami oraz wpływać na wzrost rentowności poszczególnych grup produktowych.

Pricing ManagerMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Opracowywanie strategii cenowych produktów/usług, uwzględniających analizę konkurencji, trendów rynkowych oraz potrzeb klientów.
  • Monitorowanie i analiza danych dotyczących cen, w tym cen konkurencji, cen w branży i trendów rynkowych.
  • Prowadzenie analiz rentowności produktów/usług oraz rekomendacja działań mających na celu zwiększenie przychodów.
  • Wdrażanie elastycznych strategii cenowych, promocji i rabatów w celu zwiększenia konkurencyjności i dochodowości.
  • Współpraca z zespołami sprzedaży, marketingu i działu finansowego w celu opracowania kompleksowych strategii cenowych.
  • Monitorowanie wyników cenowych i wprowadzanie dostosowań w celu optymalizacji przychodów i zysków.
  • Rozwój narzędzi wspierających proces zarządzania cenami oraz optymalizacji przychodów.
  • Wprowadzanie innowacyjnego podejścia do zarządzania cenami i strategii wzrostu przychodów, wzmacnianie świadomości dotyczącej rentowności i efektywności cenowej w obszarach komercyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z finansami, ekonomią, zarządzaniem lub marketingiem.
  • Minimum 3-5 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku związanym z zarządzaniem ceną i/lub przychodami, preferowane w branży handlowej lub konsumenckiej.
  • Doskonała znajomość procesów związanych z zarządzaniem cenami, strategią cenową oraz optymalizacją przychodów.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz interpretacji danych rynkowych i finansowych.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, zdolność pracy w zespole.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie nauki języków.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Elastyczny czas pracy.?

  • Praca Kraków
  • Manager Kraków
  • Account manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • Product manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • Key Account Manager Kraków
  • Business Development Manager Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567