Pricing Analyst
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Corab S.A.
12. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i utrzymywanie modeli cenowych, odzwierciedlających sytuację rynkową oraz strukturę kosztów
  • Wsparcie w opracowywaniu i wdrażaniu strategii cenowych dostosowanych do celów biznesowych
  • Analiza rynku, pozyskiwanie, gromadzenie oraz przetwarzanie danych z zewnętrznych źródeł
  • Tworzenie rekomendacji wspierających proces podejmowania decyzji biznesowych
  • Udział we wdrażaniu, rozwoju i utrzymaniu narzędzi niezbędnych do funkcjonowania systemów raportowania
  • Współpraca z działami operacyjnymi / biznesowymi organizacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki z zakresu biznesu, ekonomii lub finansów
  • Doświadczenie w pracy związanej z analizą cen, najlepiej w branży OZE, energetycznej lub pokrewnej
  • Znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Microsoft Excel (zaawansowane formuły, Power Query)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • Samodzielność, komunikatywność, asertywność, umiejętność podejmowania decyzji i działania pod presją czasu
  • Znajomość języka SQL (tworzenie zapytań do bazy danych)
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi BI (np. Power BI, Tableau)

To oferujemy

  • Umowę o pracę na cały etat
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Kartę sportową
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Wczasy pod gruszą
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Perspektywę poznania innowacyjnej dynamicznie rozwijającej się branży
  • Pracę w doświadczonym, zgranym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą
  • Przyjazną, opartą na partnerstwie atmosferę pracy

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678