Preser/ Pracownik Produkcji
  • Piastów
Piastów, Piastów, Mazowieckie, Polska
STOMILEX SP. Z O.O
12. 6. 2024

Stomilex sp. z o. o. jest producentem najwyższej jakości usług cięcia laserowego i gięcia CNC.
Nasze wyroby można spotkać w pojazdach, maszynach i urządzeniach w ponad 60 krajach na całym świecie.
W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób, które powiększą nasz zgrany zespół i zasilą nas swoim entuzjazmem i doświadczeniem.
Jeśli szukasz nowych wyzwań zapraszamy do NAS!
Opis stanowiska:
Wulkanizacja wyrobów
Kontrola wykonywanych detali
Efektywne wykorzystywanie powierzonych narzędzi
Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
Wymagania:
Mile widziane doświadczenie w obsłudze pras
Samodzielność i dokładność
Umiejętność pracy w zespole
Solidność i odpowiedzialność za powierzone zadania
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Podstawa wynagrodzenia + premia motywująca
Pracę w systemie zmianowym
Możliwość doskonalenia i rozwoju
Pakiet Multi sport
Opieka medyczna
Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Dopłaty do wypoczynku
Premie świąteczne
aplikację proszę przesyłać na adres @

  • Praca Piastów
  • Pracownik produkcji Piastów
  • Pracownik fizyczny Piastów
  • Pracownik biurowy Piastów
  • Piastów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851