Prefabrykaty betonowe-Niemcy
  • Zgorzelec
Zgorzelec, Zgorzelec, dolnośląskie, Polska
Thomag Industrieservice GmbH
1. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

Opis

Jesteśmy niemiecką firmą, aktywną na rynku od 2008 roku, specjalizującą się w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Naszą siłą napędową są wykwalifikowani pracownicy, których rekrutujemy zarówno z Polski, jak i z Niemiec.

Współpraca stanowi dla nas fundament, dlatego we wspólnym działaniu z ponad 250 betoniarniami na obszarze całych Niemiec, oferujemy wyjątkowe możliwości zatrudnienia dla naszych pracowników, w dziedzinie produkcji konstrukcji prefabrykowanych.

Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu, czekamy na Twoje CV.

Dołącz do nas i razem zbudujmy przyszłość!

Obowiązki:

•praca przy produkcji prefabrykatów betonowych różnego rodzaju: ściany, schody, balkony, słupy itd.

•prace ciesielskie przy szalunkach drewnianych, przycinanie, odmierzanie, dopasowywanie elementów szalunkowych

•umiejętność czytania rysunku technicznego

Wymagania:

•doświadczenie zawodowe w pracach przy wylewniu betonów lub podobnzch pracach

•mile widziane wykształcenie zawodowe.

•Prawo jazdy kat. B. - Dojazdy do pracy

•znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego (mile widziana)

•Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

•Brak nałogów (alkohol, narkotyki).

•Zdolności manualne i techniczne.

•Dyspozycyjność i gotowość do pracy w zespole.

Oferujemy:

•pracę przy dużych projektach (różne lokalizacje na terenie całych Niemiec)

•atrakcyjne wynagrodzenie 15-17 € brutto

•nieopodatkowaną dietę od 40 € do 48 € netto

•pomoc w znalezieniu zakwaterowania

•opiekę polskojęzycznego koordynatora

•prowizję za polecenie pracownika 300 €

•premie świąteczne , urlopowe oraz uznaniowe

  • Praca Zgorzelec
  • Zgorzelec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584