Prawnik z doświadczeniem w obszarze windykacji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 4. 2024

Posiadasz wykształcenie prawnicze? Pracujesz w obszarze windykacji? Interesuje Cię branża lotnicza?

Dołącz do prestiżowej kancelarii prawniczej i obejmij stanowisko Starszego specjalisty ds. windykacji!

Oczekujemy

  • Wykształcenia prawniczego
  • Doświadczenia w zakresie windykacji należności
  • Wiedzy z zakresu prawa cywilnego, w szczególności postępowania egzekucyjnego
  • Znajomości narzędzi używanych do obsługi windykacji należności
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie C1
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Umiejętności poruszania się w systemach CRM

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

nia – nr wpisu 47

Oferujemy

  • Pakiet benefitów
  • Współpracę na podstawie umowy B2B
  • Płatny urlop
  • Atrakcyjne premie od wyników
  • Biuro w centrum miasta (praca stacjonarna)

Zadania

  • Odpowiedzialność za kształtowanie relacji z dłużnikami
  • Prowadzenie negocjacji i zawieranie ugód z dłużnikami Spółki
  • Raportowanie i monitorowanie procesów windykacji należności Spółki
  • Udział w automatyzacji oraz optymalizacji biznesów i procesów Spółki
  • Poprawne i terminowe prowadzenie postępowań przed egzekucyjnych i egzekucyjnych

  • Praca Warszawa
  • Prawnik Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749