Prawnik wewnętrzny (in-house lawyer)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Exact Systems Sp. z o.o. AAS Recruitment
8. 6. 2024

Lokalizacja: Wrocław

Oferta:

  • Praca hybrydowa
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym (13 filii) i ustabilizowanej pozycji na rynku (na rynku od 2004 roku)
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. prywatną opiekę medyczną, kafeterię MyBenefit, program grupowego ubezpieczenia na życie)

Obowiązki:

  • Bieżąca obsługa prawna spółki
  • Sporządzanie i opiniowanie umów (w tym udział w negocjacjach), w tym umów z zakresu IT/IP
  • Sporządzanie dokumentów wewnętrznych spółki
  • Sporządzenie opinii prawnych
  • Przygotowywanie pism procesowych, reprezentacja spółki przed sądem
  • Utrzymywanie porządku i archiwizowanie dokumentów oraz materiałów związanych z prowadzonymi sprawami spółki
  • Przygotowywanie dokumentacji RODO dla spółek z grupy

Wymagania:

  • Wpis na listę radców prawnych
  • Minimum 3 -letnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych
  • Bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa gospodarczego, rozporządzenia RODO
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym języka prawniczego
  • Odpowiedzialność za wykonanie powierzonych obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Rzetelność i wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • doświadczenie w zakresie danych osobowych i prawa własności intelektualnej

  • Praca Wrocław
  • Prawnik Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080