Prawnik w dziale projektowym
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Murapol Architects Drive S.A.
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • analiza sytuacji prawnej nieruchomości wraz z analizą formalno-prawną,
  • kompletowanie dokumentów formalnych i technicznych dotyczących nieruchomości,
  • koordynowanie i nadzorowanie realizacji działań związanych uzyskaniem pozwolenia na budowę,
  • współuczestnictwo w zarządzania prawną sferą projektów budowlanych w zakresie pozyskiwania decyzji, uzgodnień, zawierania umów, porozumień, również w obszarze infrastrukturalnym.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • tytuł radcy prawnego, doktora nauk prawnych ze specjalnością prawo administracyjne, będzie dużym atutem,
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte kancelarii prawnej w zakresie prawa gospodarczego, administracyjnego, cywilnego i handlowego,
  • znajomość rynku nieruchomości, procedur administracyjnych oraz prawa budowlanego,
  • umiejętność analizy uwarunkowań formalnych i technicznych wpływających na możliwość realizacji inwestycji,
  • inicjatywa i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne i organizacyjne,
  • pełna dyspozycyjność w zakresie obsługi prawnej inwestycji w 16 miastach w Polsce (częste podróże).

To oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karty sportowe
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego
  • Wyjazdy integracyjne

  • Praca Warszawa
  • Prawnik Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293