Prawnik / Radca prawny / Adwokat
  • Reguły
, Reguły, mazowieckie, Polska
Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
3. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa prawna procesu inwestycyjnego (w tym realizowanego w reżimie ustawy Prawo zamówień publicznych), w szczególności: bieżąca współpraca z kierownikami budów oraz pozostałą kadrą budowy, jak również komórkami spółki, analiza i sporządzanie dokumentacji procesu inwestycyjnego (w tym umów o roboty budowlane, umów dostaw, o świadczenie usług, protokołów negocjacji, protokołów konieczności, porozumień), redagowanie pism kierowanych zarówno do podwykonawców, jak i do inwestorów oraz organów administracji, udział w negocjacjach umów z podwykonawcami, kontakt z inwestorami, uczestnictwo w radach budowy;
  • Analiza projektów umów w postępowaniach przetargowych;
  • Sporządzanie i uzgadnianie tekstów regulaminów, zarządzeń i innych wewnętrznych aktów prawnych związanych z działalnością spółki;
  • Sporządzanie i uzgadnianie umów związanych z bieżącą działalnością spółki;
  • Formalnoprawna analiza dokumentów;
  • Wykonywanie zastępstwa procesowego;
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi świadczącymi dla spółki usługi prawne;
  • Analiza zmian przepisów związanych z działalnością spółki.

Nasze wymagania

  • Rozpoczęta lub ukończona aplikacja adwokacka/radcowska bądź tytuł zawodowy radcy prawnego/adwokata;
  • Doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej przedsiębiorców;
  • Znajomość prawa cywilnego (w tym głównie prawa zobowiązań), ksh, przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych; znajomość ustawy Prawo budowlane będzie dodatkowym atutem;
  • Doświadczenie w zakresie sporządzania umów o roboty budowlane;
  • Zaangażowanie w realizowaniu powierzonych zadań, komunikatywność, samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za rezultat powierzonych zadań;
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
  • Gotowość do świadczenia usług stacjonarnie, w siedzibie spółki (wymóg konieczny).

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B;
  • Stabilne warunki współpracy;
  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach;
  • Pracę w organizacji o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Wsparcie doświadczonego zespołu;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Imprezy integracyjne;
  • Bezpłatny parking.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

114 310
20 521