Prawnik / Prawniczka w dziale IT/TMT
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Kancelaria Linke Kulicki
23. 4. 2024

Jako kancelaria Linke Kulicki świadczymy pomoc prawną m.in.:

  • firmom z branży IT,
  • software houseom,
  • startupom,
  • inwestorom,
  • tradycyjnym firmom przechodzącym transformację,
  • organizacjom pozarządowym.

Więcej o nas:

  1. Nasza strona internetowa,
  2. Nasz blog Umowy w IT,
  3. Nasz podcast Poland VC i Poland VC Founderzy,
  4. Nasza społeczność Prawnik w IT.

Do naszego zespołu IT/TMT szukamy nowej osoby.

Twój zakres obowiązków:

  1. przygotowywanie i negocjowanie umów IT (m.in. umowy wdrożeniowe, umowy o świadczenie usług programistycznych, body leasing, SLA, umowy subskrypcyjne, umowy z zakresu prawa własności intelektualnej),
  2. przygotowywanie regulaminów dla firm z branży e-commerce,
  3. przeprowadzanie wdrożeń RODO,
  4. bieżące doradztwo dla klientów kancelarii.

Czego wymagamy?

  1. doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów od A do Z (warunek konieczny),
  2. praktyczna znajomość zagadnień z zakresu umów IT, IP, RODO i ecommerce (warunek konieczny),
  3. min. 2 lata doświadczenia pracy w dziale prawnym lub kancelarii specjalizującej się w ww. dziedzinach,
  4. tytuł zawodowy adwokata lub radcy prawnego mile widziany.

Co oferujemy w zamian?

  1. praca hybrydowa lub zdalna i elastyczne godziny pracy - jesteśmy otwarci na osoby spoza Warszawy, które będą pracowały z biura w ustalonych wcześniej dniach w miesiącu (1-3 dni w miesiącu),
  2. dostęp do wszystkich kursów i narzędzi jakie będą niezbędne aby efektywnie realizować zadania,
  3. pracę z ciekawymi klientami z branży IT, software houseami, inwestorami VC i startupami,
  4. współpracę w oparciu o kontrakt B2B,
  5. możliwość zaangażowania się w działania marketingowe kancelarii i pomoc w budowie Twojej marki osobistej.

  • Praca Gdańsk
  • Prawnik Gdańsk
  • Administrator IT Gdańsk
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Gdańsk
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdańsk
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdańsk
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190