Prawnik/Prawniczka, Kraków
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
HrProject
28. 5. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta z branży finansowej prowadzimy rekrutację na stanowisko Prawnik/Prawniczka. Praca stacjonarna w Krakowie.
Zakres obowiązków:
Weryfikacja stanu prawnego nieruchomości i analiza prawna przedsiębiorstw ubiegających się o finansowanie;
Przygotowanie projektów umów i pism;
Współpraca z kancelariami notarialnymi obsługującymi Fundusz;
Wsparcie procesu windykacji wierzytelności wymagalnych;
Bieżąca obsługa trwających umów pożyczek;
Monitoring terminowości płatności pożyczkobiorców;
Sporządzanie pism procesowych i wniosków do sądów, komorników i urzędów
Dbanie o terminowość podejmowanych czynności w toku prowadzonych postępowań egzekucyjnych, sądowych, upadłościowych i restrukturyzacyjnych;
Współpraca z działem sprzedaży i wsparcie w analizie dokumentacji kompletowanej w ramach procesu sprzedaży.
Oczekiwania:
Min. 2 letnie doświadczenie jako prawnik wewnętrzny (in-house) lub w ramach kancelarii prawnej;
Znajomość ustawy o księgach wieczystych i hipotece, ustawy prawo upadłościowe oraz ustawy prawo restrukturyzacyjne;
Praktyczna wiedza w zakresu prawa (prawo cywilne i gospodarcze, KSH oraz prawo nieruchomości);
Zaangażowanie i dobra organizacja własnej pracy, rzetelność, terminowość;
Umiejętności analitycznego myślenia, pracy pod presją czasu.
Mile widziane:
Czynny wpis na Listę Radców Prawnych oraz doświadczenie w korzystaniu z systemu informacji prawnej LEX/LEGALIS.
Oferujemy:
Umowę o pracę, zlecenie lub B2B z jasnymi warunkami zatrudnienia i atrakcyjnym wynagrodzeniem;
Wpływ na wykonywaną pracę przy jednoczesnym wsparciu kolegów i przełożonych;
Pracę w pełnym wymiarze godzin;
Laptop służbowy, telefon komórkowy.

  • Praca Kraków
  • Prawnik Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914