Prawnik/Prawniczka
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
ONDE S.A.
22. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie działu projektowego w zakresie dewelopmentu projektów OZE;
  • prace przy procesach transakcyjnych (M&A);
  • prowadzenie badań due diligence dokumentacji projektowej i spółek;
  • przygotowanie i kompletowanie niezbędnej dokumentacji;
  • udział w negocjacjach;
  • przygotowywanie i opiniowania projektów umów z zakresu procesu dewelopmentu;
  • analiza stanów prawnych nieruchomości;
  • uczestnictwo w procesach pozyskiwania finansowania na potrzeby realizowanych projektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie prawnicze (tytuł radcy prawnego lub adwokata mile widziany);
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe;
  • swoboda poruszania się w zagadnieniach prawa budowlanego, administracyjnego, energetycznego oraz o odnawialnych źródłach energii;
  • biegła, praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, ze szczególnym uwzględnieniem terminologii prawniczej;
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne, dokładność, terminowość i odpowiedzialność za wykonywaną pracę i jej efekty;
  • doświadczenie w koordynowaniu pracy projektowej oraz współpracy zespołów;
  • umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność;
  • samodzielność, pomysłowość i elastyczność w rozwiązywaniu problemów;
  • wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudniania, adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe,
  • narzędzia pracy pozwalające na komfortowe wykonywanie zadań.

  • Praca Toruń
  • Prawnik Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748