Prawnik (In-house)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Quanta Energy S.A.
23. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa korporacyjna spółek w Polsce i za granicą (w tym wniosków do KRS oraz rejestru zastawów)
  • Prawne opiniowanie projektów dokumentów, w tym umów, aneksów, porozumień, pism procesowych, etc.
  • Uczestnictwo w konsultacjach prawnych z innymi działami w spółce oraz z podmiotami zewnętrznymi
  • Sporządzanie projektów umów związanych z bieżącą działalnością spółki
  • Sporządzanie projektów opinii dotyczących bieżącej działalności spółki, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów prawa energetycznego (OZE) oraz postępowania administracyjnego
  • Bieżące wsparcie w projektach prowadzonych w spółce w Polsce i za granicą
  • Bieżące aktualizowanie danych dotyczących spółek

Nasze wymagania

  • Absolwent studiów prawniczych
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość obsługi programów MS Office
  • Doświadczenie w zakresie spraw korporacyjnych i bieżącej obsługi spółek (KSH), w tym ich zakładania
  • Znajomość prawa cywilnego i gospodarczego
  • Skrupulatność i rzetelność
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji ze współpracownikami
  • Zdolności organizacyjne oraz dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i samodzielność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach Grupy RPower - firmy nr 1 w Polsce na rynku fotowoltaiki użytkowej
  • Pracę w wyjątkowej Spółce, nastawionej na klienta i rozwój swoich kompetencji, która już osiągnęła status lidera instalacji dla przedsiębiorców w Polsce
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazną atmosferę w pracy z doświadczonym oraz ambitnym zespołem

  • Praca Warszawa
  • Prawnik Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509