Prawnik / Aplikant
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Cryptocurrency Software Solutions Adam Gramowski
26. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Jako Bitomat.com, Cryptocurrency Software Solutions, jesteśmy liderem w tworzeniu i rozwijaniu nowoczesnych rozwiązań w zakresie kryptowalut. Specjalizujemy się w operowaniu siecią bankomatów kryptowalutowych, które umożliwiają naszym klientom zakup oraz sprzedaż kryptowalut w 270 lokalizacjach w 17 krajach. Działamy na rynku od 2017 roku, nieustannie podnosząc standardy usług i wprowadzając innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Opis stanowiska

Poszukujemy prawnika / aplikanta, który dołączy do naszego zespołu i wesprze nas w obsłudze prawnej firmy.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Reprezentowanie Zarządu jako pełnomocnik w sprawach związanych z działalnością firmy.
  • Analiza akt spraw i przygotowywanie pism procesowych in-house.
  • Bieżąca obsługa prawna przedsiębiorstw działających w zakresie obrotu kryptoaktywami w Polsce oraz za granicą.
  • Reprezentowanie Zarządu w sprawach dotyczących zarzutów z art. 107 KKS, związanych z działalnością członków Zarządu w przeszłości.
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji na potrzeby spółki.

Wymagania
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Wykształcenie prawnicze (bez konieczności wpisu na listę Krajowego Rejestru Adwokatów/Radców Prawnych).
  • Znajomość prawa karnego i karnego skarbowego, regulacji dot. spółek kapitałowych i prawa kontraktowego. Mile widziana znajomość prawa nadzoru nad rynkami finansowymi lub prawa podatkowego
  • Gotowość do podróży służbowych na terenie kraju.
  • Zaangażowanie, sumienność oraz kreatywność w działaniu.
  • Zależy nam na kandydatach z Bydgoszczy.

Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 6000 PLN netto.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się branży nowoczesnych technologii.
  • Przeszkolenie oraz wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów.
  • Służbowy telefon oraz laptop.

  • Praca Bydgoszcz
  • Prawnik Bydgoszcz
  • Aplikant Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536