Prawnik
  • Warszawa
Prawnik
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Eksperci NEMU Sp. z o. o.
6. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Prawnik

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesu likwidacji szkód (gromadzenie dokumentacji niezbędnej do ustalenia okoliczności powstania, przyczyny i weryfikacji wartości szkody przy współpracy z właściwym specjalistą branżowym, sporządzanie raportów szkodowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (prawo) – uprawnienia radcy prawnego/adwokata będą dodatkowym atutem,
  • znajomość przepisów prawa cywilnego i pokrewnych,
  • doświadczenie w likwidacji szkód mile widziane.
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność,
  • dyspozycyjność, gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • ciekawą pracę w zespole profesjonalistów,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość pracy zdalnej (4 dni w tygodniu)

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Warszawa
  • Prawnik Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713