Prawnik in-house
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1188856

Dla naszego Klienta , firmy z branży usługowej o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osoby na stanowisko Prawnika Wewnętrznego.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • bieżące doradztwo prawne na rzecz wewnętrznych działów Spółki oraz spółek z nią powiązanych, tym w zakresie: umów handlowych, kwestii korporacyjnych, czy prawa pracy,
  • sporządzanie i opiniowanie umów, dokumentów firmowych i innych dokumentów z zakresu działalności spółki (umowy, pełnomocnictwa, wewnętrzne regulaminy),
  • weryfikację i aktualizację dokumentów, porozumień,
  • udział w negocjacjach i wsparcie w redagowaniu umów z dostawcami i klientami spółki
  • wsparcie merytoryczne i konsultacje, bieżąca współpraca z innymi działami spółki w zakresie m.in. prawa pracy, ryzyk biznesowych,
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla pracowników
  • realizację innych zadań zleconych przez przełożonego ,
  • monitorowanie zmian przepisów prawnych dotyczących działalności spółki,
  • współpraca i koordynacja działań z kancelariami prawnymi i innymi doradcami zewnętrznymi,

Idealny Kandydat powinien posiadać:
  • doświadczenie w obszarze legal, obsłudze podmiotów gospodarczych
  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku in-house w dziale prawnym
    w dużej, rozbudowanej strukturze korporacyjnej.
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • ukończone studia prawnicze- mile widziane uprawnienia zawodowe Radcy Prawnego, ale nie jest to warunek konieczny.
  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, prawa pracy, prawa gospodarczego oraz prawa handlowego.
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne i organizacyjne, umiejętność budowania relacji, sumienność, samodzielność, proaktywność, dynamizm w działaniu.

Nasz Klient oferuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w spółce o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku.
  • pracę z biura w dogodnej lokalizacji Warszawy ( Mokotów)
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych : m.in. dofinansowanie do wypoczynku, prywatna opieka medyczna, Pakiet Multisport, platforma do nauki języków obcych, system kafeteryjny i wiele innych.
  • możliwość rozwoju zawodowego, udział w ciekawych procesach oraz wpływ na kształt organizacji.

  • Praca Warszawa
  • Prawnik Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392