Pralnia wodna w Krakowie zatrudni personel | ARIDA
  • 30-551 Kraków
małopolskie, 30-551 Kraków, małopolskie, Polska
ARIDA Sp. z o. o.
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się ekologiczna pralnia wodna na terenie miasta Krakowa poszukuje personelu do pracy przy obsłudze asortymentu Klientów.

Oferujemy:

  • formalne zatrudnienie na podstawie umowy (umowa zlecenie w okresie próbnym oraz umowa o pracę po okresie próbnym),
  • zasadnicze, podstawowe wynagrodzenie od 3.300 zł netto + dodatkowo płatne nadgodziny oraz system premiowy,
  • stabilne zatrudnienie w systemie grafikowym (4 lub 5 dni pracujących w tygodniu, praca także w niektóre dni weekendowe),
  • zmianowe godziny pracy do wyboru w zależności od wybranego działu i stanowiska pracy: a) 8 godzin, w dwóch zmianach 08:00-16:00 oraz 10:00-18:00 lub b) 12 godzin pracy 08:00-20:00 lub c) 8 godzin pracy na zmianie nocnej 22:00-06:00.
  • pełne przeszkolenie stanowiskowe do wykonywanej pracy.

Do obowiązków zatrudnionego personelu, w zależności od  obsadzonego działu i stanowiska należeć będzie: m.in. obsługa Klienta indywidualnego, obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego, przyjmowanie/wydawanie asortymentu, realizowanie procesu odplamiania, prania, suszenia, prasowania oraz pakowania.

Wymagania

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności i zaangażowania,
  • chęci do pracy oraz sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (lecz nie jest ono warunkiem zatrudnienia).

WAŻNE! Kandydatów zainteresowanych nawiązaniem współpracy prosimy o przesyłanie CV wraz numerem kontaktowym. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane aplikacje.

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851