Praktyki w laboratorium produkcji soczewek okularowych
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
SZAJNA Laboratorium Optyczne
7. 9. 2024

SZAJNA Laboratorium Optyczne jest polskim producentem najwyższej jakości soczewek okularowych , tworzonych w oparciu o zaawansowane technologie produkcyjne. SZAJNA Laboratorium Optyczne należy do czołowych dostawców soczewek okularowych w kraju. Nowoczesny , w pełni zautomatyzowany proces produkcji soczewek okularowych stawia naszą firmę w rzędzie najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych. Od ponad 30 lat rozwijamy nasze produkty w oparciu o najnowocześniejsze technologie optyczne i własny zespół badawczo-rozwojowy.

Naszą firmę tworzy zespół pracowników o wyjątkowym potencjale i pasji do tworzenia produktów przynoszących użytkownikom naszych okularów radość właściwego widzenia. W szeregu laboratoriach produkcyjnych zatrudnieni są specjaliści z różnych dziedzin techniki, którzy tworzą wyrób medyczny najbardziej wyjątkowy jakim jest soczewka okularowa.

Zadania:

  • Uczestnictwo w kontroli soczewek wytworzonych na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych.
  • Uczestnictwo w aktywnościach związanych z odbiorem końcowym urządzeń oraz maszyn produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Status studenta
  • Potrafisz współpracować i występować jako gracz zespołowy, ale także samodzielnie.
  • Masz dobre umiejętności komunikacyjne, chcesz się uczyć i rozwijać.
  • Masz pozytywne nastawienie „potrafię” i postawę zorientowaną na jakość.
  • Dyspozycyjność 3-5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku).
  • Elastyczne godziny pracy, jesteśmy przyjaźni do egzaminów.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w bezpiecznych warunkach,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 11-20 , w dowolnym wymiarze godzin w zależności od dyspozycyjności i planu zajęć,
  • Atrakcyjne godzinowe warunki wynagrodzenia,

  • Praca Gdynia
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdynia
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdynia
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdynia
  • Pracownik produkcji Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567