Praktyki studenckie w dziale wysyłek i magazynowania soczewek okularowych
  • Gdynia, ul. Spokojna 24
pomorskie, Gdynia, ul. Spokojna 24, pomorskie, Polska
SZAJNA Laboratorium Optyczne
19. 9. 2024

SZAJNA Laboratorium Optyczne z Gdyni jest wiodącym polskim producentem soczewek okularowych oraz dystrybutorem markowych opraw okularowych. Firmę tworzy zespół pracowników o wyjątkowym potencjale i pasji do tworzenia produktów przynoszących radość właściwego widzenia. Od 1991 roku dostarczamy zaawansowane technologicznie soczewki, które zapewniają perfekcyjne widzenie milionom użytkowników okularów w Europie.

Zadania:

  • Kompletowanie soczewek okularowych i opraw okularowych do wysyłki,
  • Przygotowywanie zleceń soczewek okularowych oraz sprawdzanie ich zgodności z dokumentem sprzedażowym ,
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Potrafisz współpracować i występować jako gracz zespołowy, ale także samodzielnie.
  • Masz dobre umiejętności komunikacyjne, chcesz się uczyć i rozwijać.
  • Masz pozytywne nastawienie „potrafię” i postawę zorientowaną na jakość.
  • Dyspozycyjność 3-5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku).
  • Elastyczne godziny pracy, jesteśmy przyjaźni do egzaminów.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w bezpiecznych warunkach,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 11-19 , w dowolnym wymiarze godzin w zależności od dyspozycyjności i planu zajęć,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Dofinansowanie do okularów oraz politykę rabatową na produkty SZAJNA.

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584