Praktyki letnie w DC w sekcji Kontroli Magazynu
  • Brwinów
Brwinów, Brwinów, Masovian Voivodeship, Polska
Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)
19. 4. 2024

Miejsce pracy: Brwinów

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie procesu przeprowadzania inwentaryzacji wyrywkowej i okresowej w Centrum Dystrybucyjnym (wyjaśnianie wykrytych nadwyżek i braków, monitorowanie i wyjaśnianie umniejszeń w procesie kompletacji, weryfikacja zgodności przyjęcia towaru),
  • Kontrola terminów przydatności produktów do spożycia na etapie przyjmowania towaru i nanoszenia korekt,
  • Przygotowanie raportu z kontroli dat przydatności oraz likwidacja towarów z krótkim terminem do spożycia,
  • Zarządzanie mapą magazynu poprzez opracowywanie indeksów, nadawanie lokalizacji i oznaczeń wg. ustalonych kryteriów, ustawianie ścieżki kompletacji i pozostałych parametrów do prawidłowego działania wszystkich procesów magazynowych w Centrum Dystrybucyjnym.

Nasze wymagania

  • Posiadających status studenta/ki lub absolwenta/ki kierunków: zarządzanie, logistyka, administracja, ekonomia lub pokrewne,
  • Dyspozycyjnych do pracy na okres 4 miesięcy (czerwiec – wrzesień),
  • Posiadających zdolności (do uzupełnienia w zależności od działu),
  • Ze znajomością MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
  • Proaktywnych i chętnych do działania oraz gotowych do nauki,
  • Komunikatywnych, które cenią pracę w zespole.

To oferujemy

  • Umowę zlecenie z wynagrodzeniem miesięcznym w wysokości od 4800 do 5520 zł brutto, w zależności od liczby przepracowanych godzin (stawka godzinowa 30zł brutto/h). Fest alert! Brutto = netto, jeśli nie ukończyłeś/aś 26 rż.,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia u lidera branży retail w Polsce,
  • Wsparcie merytoryczne podczas praktyk,
  • Ciekawy i rozwojowy projekt do samodzielnej realizacji,
  • Informację zwrotną po odbyciu praktyk oraz certyfikat potwierdzający udział w programie,
  • Możliwość pozostania w firmie po zakończonych praktykach, w zależności od potrzeb biznesowych oraz Twojego zaangażowania i dyspozycyjności,
  • Możliwość dopasowania godzin pracy do dyspozycyjności, dzięki zatrudnieniu na podstawie umowy zlecenie,
  • Welcome pack na przywitanie Cię w firmie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Praca w biurze w DC Brwinów ul. Św. Jerzego 3.

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • Zdobycie doświadczenia w handlu u lidera branży #retail
  • Welcome pack
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wdrożenie stanowiskowe
  • Certyfikat po ukończeniu praktyk

Etapy rekrutacji

  • Aplikacja CV
  • Selekcja i weryfikacja dokumentów przez Rekrutera
  • Rozmowa telefoniczna z Rekruterem
  • Spotkanie z Rekruterem oraz przyszłym przełożonym
  • Decyzja = informacja zwrotna

Ponad 3500 sklepów oraz 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – największy pracodawca w Polsce, który od 29 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju w strukturach firmy oraz bogaty pakiet programów socjalnych i benefitów. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. #Codziennie.

  • Praca Brwinów
  • Brwinów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190