Praktyki HR w biurze Randstad
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 10. 2024

Masz zapał do planowania swojej kariery w branży HR? Chcesz zobaczyć, jak wygląda praca od wewnątrz w największej agencji pracy tymczasowej w Polsce? Dołącz do nas na bezpłatne praktyki w Randstad!

Lokalizacja: Warszawa

Oczekujemy

  • zainteresowania tematyką HR,
  • dyspozycyjności 40h w tygodniu, od poniedziałku do piątku 8:00-16:00,
  • umiejętności w nawiązywaniu pozytywnych relacji z ludźmi,
  • dobrej organizacji czasu pracy i wychodzenia z inicjatywą,
  • zaangażowania w powierzone obowiązki.

Zgłoś się już dziś i zdobądź z Nami doświadczenie w branży HR!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego na rynku pracy doświadczenia w obszarze twardego oraz miękkiego HR,
  • indywidualne dostosowanie planu praktyk,
  • pełne wsparcie merytoryczne na każdym etapie wykonywanych obowiązków,
  • przyjazną atmosferę,
  • opiekuna praktyk, który będzie dzielić się z Tobą wiedzą,
  • po zakończeniu praktyk wystawiamy referencje!

Zadania

  • publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • selekcja CV kandydatów,
  • wspieranie procesu rekrutacji,
  • prowadzenie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych,
  • budowanie bazy kandydatów.

  • Praca Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087