Praktyki bezpłatne w Dziale Stokrotka Express
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Stokrotka Sp. z o.o.
6. 6. 2024

4228594

Obowiązki

  • Przygotowywaniem gazetki promocyjnej, wprowadzaniem danych do systemu
  • Zakładaniem cen, promocji
  • Komunikacją z pracownikami terenowymi (RKO, sklepy) w zakresie zamówień centralnych
  • Sprawdzaniem faktur pod względem poprawności: daty, kontrahent, kwoty
  • Wykonywaniem zestawień sprzedażowych do dalszej analizy
  • Zadaniami marketingowymi: przygotowywanie plakatów, grafik, ulotek
  • Jesteś studentem/tką lub absolwentem/tką
  • Interesujesz się zagadnieniami z zakresu handlu lub marketingu
  • Cechujesz się dobrą organizacją pracy

Wymagania

Oferujemy

  • Oferujemy Ci możliwość odbycia praktyk w dużej, ogólnopolskiej firmie
  • W czasie praktyki możesz liczyć na pomoc i wsparcie opiekuna praktyk
  • Sam ustalasz swój grafik, tak aby nie kolidował z Twoim planem zajęć
  • Otrzymujesz realną szansę na zatrudnienie po praktykach

Źródło: Stokrotka/Praca

  • Praca Lublin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Lublin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Lublin
  • Doradca podatkowy w Polsce Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080