Praktyki bezpłatne w Dziale Ewidencji Danych
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Stokrotka Sp. z o.o.
6. 6. 2024

4230466

Obowiązki

  • Standardami i organizacją pracy w Dziale Ewidencji Danych Stokrotka Sp. z o. o.
  • Zasadami tworzenia zestawień na podstawie danych z systemu
  • Opisem dokumentacji zgodnym ze standardami panującymi w firmie
  • Zakładaniem i edytowaniem indeksów
  • Analizą i aktualizacją danych w systemie
  • Ewidencjonowaniem, skanowaniem i archiwizowaniem umów

Wymagania

  • Oferujemy Ci możliwość odbycia praktyk w dużej, ogólnopolskiej firmie
  • W czasie praktyki możesz liczyć na pomoc i wsparcie opiekuna praktyk
  • Sam ustalasz swój grafik, tak aby nie kolidował z Twoim planem zajęć
  • Otrzymujesz realną szansę na zatrudnienie po praktykach

Oferujemy

  • Jesteś studentem/tką lub absolwentem/tką
  • Cechujesz się dobrą organizacją pracy
  • Jesteś osobą dokładną i skrupulatną

Źródło: Stokrotka/Praca

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. ochrony danych Lublin
  • Doradca podatkowy w Polsce Lublin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Lublin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289