Praktyki 100% zdalne marketing/administracja
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Firma Doradczo Konsultingowa
18. 9. 2024

Zapraszamy do kontaktu osoby studiujące zainteresowane odbyciem bezpłatnych praktyk studenckich mentoringowych w obszarze działu sprzedaży. Potrzebujemy Twojego wsparcia w organizacji przestrzeni biznesowej 2-3h dziennie na okres 3 miesięcy.
Nie wymagamy doświadczenia - przeszkolimy Cię :)
Jesteśmy firmą doradczą w zakresie finansów, nieruchomości i inwestycji na rynku zagranicznym. Dbamy o świadomość i edukację prywatnych polskich inwestorów w obszarze bezpieczeństwa finansowego. Jako zakład działający w modelu turkusowej organizacji stawiamy na współpracę i kooperatywność.
Wymagania:
- status studenta
- zdolność współpracy
- skrupulatność i terminowość
- zainteresowanie marketingiem
- chęć zdobycia doświadczenia zawodowego
Twoje zadania:
-wsparcie social managera w codziennych zadaniach
-dystrybucja i tworzenie contentu
-udział w webinarach
-dostęp do bazy szkoleń marketingowych
-współpraca i monitoring podwykonawców
-udział w rekrutacjach (tworzenie baz oraz research materiałów)
-pomoc w tworzeniu baz stowarzyszeń
-tworzenie i wysyłanie maili w ramach tworzenia współpracy
-analiza konkurencji
-nauka budowy strony
-budowa oferty i strategii marketingowej oraz biznesowej
Oferujemy:
- umowę o praktyki
- elastyczne godziny pracy
- zdobycie doświadczenia
- bezpośredni kontakt z ekspertem
- referencje potwierdzające nabyte umiejętności podczas stażu kiedy tylko będziesz potrzebował/a
- poznanie biznesowej strony Hiszpanii
- konsultacje indywidualne z cenionym przedsiębiorcą przy planowaniu swojej ścieżki zawodowej
- możliwość wystawienia zaświadczenia dla uczelni
- dostęp do szkoleń, kursów i książek poszerzających Twoją wiedzę
- praca z wieloma managerami z dużym doświadczeniem
- udziały przy innowacyjnym projekcie edukacji inwestycyjnej
- możliwość współpracy po zakończeniu praktyk
Zainteresowaliśmy Cię? Zgłoś się przez formularz!

  • Praca Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Chief marketing officer Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584