Praktykant w kancelarii prawnej - absolwent prawa, student IV/V roku prawa
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Kancelaria Radcy Prawnego i Adwokata DAL & KENSOŃ sp.p.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie zespołu prawników w codziennej pracy
  • Przygotowywanie projektów dokumentów prawnych, takich jak umowy, wnioski, pisma procesowe
  • Analiza przepisów prawnych i orzecznictwa oraz przygotowywanie notatek prawnych
  • Udział w spotkaniach z klientami i konsultacjach prawnych
  • Współpraca przy przygotowywaniu opinii prawnych i raportów
  • Pomoc w prowadzeniu spraw sądowych, w tym przygotowywanie dokumentacji i kompletowanie akt spraw
  • Obsługa bieżącej korespondencji oraz współpraca z organami administracji publicznej i sądami

WYMAGANIA:
  • Status absolwenta prawa lub studenta IV/V roku studiów prawniczych
  • Dobra znajomość przepisów prawa cywilnego i gospodarczego
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów prawnych
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Biegła obsługa pakietu Microsoft Office

OFERUJEMY:
  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w prestiżowej kancelarii prawnej
  • Wsparcie doświadczonych prawników i mentorów
  • Możliwość uczestniczenia w przygotowywaniu dokumentacji prawnej oraz analizie przypadków
  • Dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do grafiku studiów
  • Po zakończeniu praktyk możliwość dalszej współpracy

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696