Praktykant w dziale zaopatrzenia
  • Gdynia, ul. Spokojna 24
pomorskie, Gdynia, ul. Spokojna 24, pomorskie, Polska
SZAJNA Laboratorium Optyczne
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

  • Kompletowanie i przygotowanie wysyłki soczewek oraz opraw okularowych,
  • Kontrola zgodności produktów z dokumentacją,
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy.

Nasze wymagania

  • Zdolności do pracy zespołowej i samodzielnej,
  • Dobre umiejętności komunikacyjne,
  • Chęć nauki i rozwoju,
  • Pozytywne nastawienie i orientacja na jakość,
  • Elastyczność czasowa, z możliwością pracy 3-5 dni tygodniowo.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w renomowanej firmie,
  • Bezpieczne warunki pracy,
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do planu zajęć,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Dodatkowe benefity, w tym dofinansowanie do okularów i zniżki na produkty.

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838