Praktykant w Dziale Windykacji i Remarketingu w Mercedes-Benz Financial Services
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Mercedes-Benz Financial Services
16. 9. 2024
Nie podano
Informacje o stanowisku

Interesuje Cię praca w zespole Windykacji?

Dołącz do zespołu Mercedes-Benz Financial Services

Szukamy Praktykanta w Dziale Windykacji i Remarketingu

TWOJE ZADANIA

  • Prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami w zakresie uzgodnienia księgowań, wyjaśniania wpłat i udzielania informacji na temat zaległości, wystawionych dokumentów (połączenia przychodzące)
  • Wyjaśnianie przyczyn opóźnień w regulowaniu zobowiązań
  • Obsługa działowej skrzynki e-mail – odpowiedzi, dystrybucja maili
  • Przygotowywanie zestawień płatności oraz wyjaśnianie wpłat
  • Wsparcie wystawiania opinii bankowych
  • Wysyłka dokumentów
  • Przeksięgowania oraz spinanie rozrachunków
  • Wsparcie w działaniach w windykacji po wypowiedzeniu umów (połączenia wychodzące)
  • Archiwizacja dokumentów.

WYMAGANIA

  • Status studenta – Finanse i Rachunkowość/ Ekonomia/ kierunki techniczne.
  • Preferowana dostępność ok. 30h tygodniowo na okres 12 miesięcy, (wymóg konieczny – dyspozycyjność w poniedziałki i wtorki); praktyki stacjonarnie w biurze
  • Znajomość pakietu MS Office

SZUKAMY OSÓB, KTÓRE

  • Są sumienne i skrupulatne, zaangażowane oraz chętne do zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • Są komunikatywne i otwarte,
  • Potrafią zarządzać czasem i przydzielonymi zadaniami,
  • Potrafią pracować zespołowo,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

OFERUJEMY

  • Udział w programie praktyk trwającym
  • Umowę zlecenie, stawka 29 zł za godzinę pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym, dynamicznym zespole,
  • Możliwość zdobywania doświadczeń w pracy w międzynarodowym koncernie
  • Dofinansowanie posiłków

  • Praca Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567