Praktykant w dziale kontrolingu
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 9. 2024

Razem z naszym klientem poszukujemy osoby na stanowisko praktykanta w dziale kontrolingu.

Oczekujemy

  • Wykształcenie kierunkowe: finanse i rachunkowość (mile widziani studenci)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym umożliwiający komunikację
  • Znajomość programów komputerowych: biegła obsługa programu MS Excel (mile widziana znajomość narzędzia Power Query)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • mentoring doświadczonych specjalistów
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • praca na pełny etat lub część etatu
  • możliwość pracy hybrydowej
  • dofinansowanie do obiadów - ciepły, dwudaniowy obiad w cenie 9 zł

Zadania

  • Przygotowanie raportów sprzedaży i zamówień
  • Przygotowanie rozliczenia budżetów działowych
  • Wsparcie w przygotowaniu raportów na potrzeby lokalne i grupy
  • Wsparcie w procesie budżetowania
  • Analiza marży
  • Przygotowanie rozliczenia wydatków inwestycyjnych.

  • Praca Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567