Praktykant w dziale kontroli jakości soczewek
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
SZAJNA Laboratorium Optyczne
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

  • Uczestniczenie w kontroli jakości produkowanych soczewek.
  • Wsparcie przy odbiorze końcowym urządzeń produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Status studenta.
  • Umiejętność pracy zarówno zespołowej, jak i indywidualnej.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne oraz chęć nauki i rozwoju.
  • Proaktywne podejście i nastawienie na jakość.
  • Możliwość pracy 3-5 dni w tygodniu, elastyczne godziny dostosowane do planu zajęć.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
  • Bezpieczne warunki pracy.
  • Elastyczne godziny pracy (pon-pt, 11-20) dostosowane do potrzeb studenta.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe.

  • Praca Gdynia
  • Kontroler jakości Gdynia
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdynia
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdynia
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536