Praktykant w Dziale HR - Płatny staż
  • Mielec
Mielec, Mielec, podkarpackie, Polska
Silva Sp. z o.o.
15. 5. 2024

Firma Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowców drzewnych dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. Ideą naszej pracy jest kompleksowa obsługa obszarów związanych z recyklingiem odpadów drewnianych w procesach produkcyjnych i magazynowych. Rozwijając się umiejętnie łączymy ekologię oraz wymagania stawiane przez prawo i ekonomię. Naszym celem jest dalszy rozwój poprzez oferowanie usług najwyższej jakości. W tym celu poszukujemy zespołu wysoko wykwalifikowanych studentów i specjalistów z pasją do tego, co robią i ambicje do dalszego rozwoju zawodowego.
Oferujemy:

  • Płatny staż
  • Pełną wyzwań pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności
  • Zdobycie praktycznej wiedzy z obszaru kadr i płac
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie, będącej liderem w swojej branży

Główne obowiązki:

  • Wsparcie zespołu HR w realizacji zadań kadrowo-płacowych
  • Wykonywanie zadań administracyjnych
  • Wsparcie procesów rekrutacyjnych
  • Aktualizacja bazy szkoleniowej
  • Archiwizacja dokumentacji

Oczekiwania:

  • Mile widziany student kierunków społecznych / ekonomicznych
  • Systematyczność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków
  • Zaangażowanie i umiejętność organizacji pracy własnej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Praca Mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322