Praktykant / Praktykantka marki Wólczanka - Dział Zakupów
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
VRG S.A.
21. 5. 2024

VRG S.A. (Vistula Retail Group) jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami, takimi jak: Vistula, Bytom i Wólczanka. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • współpraca z Kupcem Mody i Asystentem Kupca w procesie przygotowania i realizacji zakupów asortymentu danej marki,
  • prowadzenie, uzupełnianie i nadzorowanie baz danych,
  • wsparcie w innych zadaniach zespołu kupieckiego.

Dołącz do nas jeśli:

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym, zarówno w mowie jak i piśmie,
  • chcesz się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia,
  • jesteś systematyczny i terminowy,
  • dobrze organizujesz swoją pracę,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu MS Excel.

Oferujemy:

  • bezpłatne praktyki, ale w czasie ich trwania zapewnimy zdobycie zarówno wiedzy merytorycznej jak i praktycznego doświadczenia,
  • dostosujemy program praktyk do Twoich oczekiwań - na początku praktyki określamy Twoje zainteresowania,
  • zapewnimy elastyczne godziny praktyk - Ty mówisz, kiedy możesz nas wspierać w zadaniach!
  • Opiekun będzie służył Ci pomocą i radą względem realizowanych przez Ciebie zadań przez cały czas trwania praktyki,
  • bezstresową, luźną atmosferę.
  • a dodatkowo, po zakończeniu praktyk otrzymasz od nas referencje.

  • Praca Kraków
  • Menedżer marki Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509