Praktykant/Praktykantka Dział HR
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 3. 2024

Poszukujesz dobrego miejsca na odbycie praktyk studenckich? Pragniesz wykorzystać wolny czas na poznanie obszaru rekrutacji? Chcesz zobaczyć jak to robią profesjonaliści? A może ciekawi Cię jak to jest pracować w międzynarodowej korporacji?

Jeżeli na powyższe pytania kiwasz głową na TAK to oferta ta jest dla Ciebie! Nie zastanawiaj się dłużej, poznajmy się.

Oczekujemy

  • dyspozycyjność kilka dni w tygodniu
  • umiejętność obsługi komputera
  • uśmiechu i zaangażowania
  • chęci do nabywania nowych doświadczeń

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • poznanie kultury organizacyjnej międzynarodowej korporacji
  • zdobycie cennego doświadczenia w obszarze rekrutacji
  • poznanie świata biznesu, wielu branż oraz ciekawych ludzi
  • bezpłatne praktyki

Zadania

  • prace administracyjne (m.in. archiwizacja)
  • wsparcie projektów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne

  • Praca Bydgoszcz
  • HR Manager Bydgoszcz
  • Kierownik działu personalnego Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551