Praktykant na budowie drogowej
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, Mazowieckie, Polska
POLAQUA Sp. z o.o.
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Na budowę A2 w Siedlcach poszukujemy:
PRAKTYKANTA W DZIALE DROGOWYM, MOSTOWYM, TECHNICZNYM
ZADANIA:
• wsparcie kadry inżynierskiej w opracowywaniu dokumentacji oraz wszelkich zadaniach niezbędnych podczas prowadzenia kontraktu budowlanego;
• zadania związane z postępem prac na projekcie;
• pomoc w innych zadaniach administracyjnych.
OCZEKIWANIA:
• status studenta na kierunku budownictwo;
• mile widziana wiedza i zainteresowanie obszarem budownictwa drogowego;
• otwartość na wiedzę oraz zdobywanie nowych doświadczeń;
• umiejętność pracy w zespole;
• dyspozycyjność do pracy ok. kilku godzin dziennie od poniedziałku do piątku.
OFERUJEMY:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
• Pracę w zespole specjalistów z branży;
• Możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie budowlanym.

  • Praca Siedlce
  • Pracownik na wysokościach Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293