Praktykant/ka w dziale rekrutacji międzynarodowych
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
1. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Szukasz praktyk? Interesuje Cię HR i rekrutacja?

My szukamy Kandydatów zainteresowanych podjęciem praktyk w dziale rekrutacji międzynarodowych.

Miejsce praktyk: Chorzowska 6, Katowice

Czego będziesz się mógł/a nauczyć?

  • prowadzenia procesu rekrutacyjnego i doboru odpowiednich kandydatów ze względu na wymagania i specyfikę pracy
  • obsługi systemu rekrutacyjnego i wewnętrznej bazy kandydatów
  • aktywnego poszukiwania kandydatów
  • tworzenia, redagowania oraz publikowania ogłoszeń
  • przeprowadzania wstępnych wywiadów telefonicznych z kandydatami
  • prac administracyjnych i wsparcia w prowadzeniu dokumentacji HR

Co oferujemy:

  • bezpłatne praktyki w Naszym Katowickim biurze
  • laptop i telefon służbowy
  • elastyczny grafik pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie rekrutacji
  • referencje po zakończeniu praktyk
  • wsparcie opiekuna praktyk

Czego oczekujemy?

  • mile widziani studenci (kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia)
  • mile widziana znajomość języka: angielskiego, ukraińskiego czy rosyjskiego

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. stosunków międzynarodowych Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080