Praktykant/ka w dziale rekrutacji
  • Gliwice
praktykant/ka w dziale rekrutacji
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Jesteś osobą energiczną i komunikatywną? Chcesz zdobyć doświadczenie i poznać specyfikę pracy w branży HR? Dołącz do Randstad i rozwijaj się w międzynarodowej Agencji Pracy nr 1 na świecie.

Obecnie prowadzimy rekrutację na bezpłatne praktyki w naszym dziale rekrutacji pracowników tymczasowych. Okres trwania praktyk to 1-3 miesiące.

Oczekujemy

  • mile widziane posiadanie statusu studenta
  • motywacji do zdobycia doświadczenia zawodowego
  • sumienności i nastawienia na rzetelne i skrupulatne wykonywanie zadań
  • dobrej znajomości pakietu MS Office

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dziale rekrutacji u naszego kluczowego klienta - lidera branży

    e-commerce
  • rozwijanie swoich umiejętności zawodowych wśród doświadczonych rekruterów
  • indywidualne dostosowanie planu praktyk
  • pełne wsparcie merytoryczne na każdym etapie wykonywanych obowiązków
  • super atmosferę
  • po zakończeniu praktyk wystawiamy referencje

Zadania

  • wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w projekcie rekrutacji masowych (selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych)
  • obsługa wewnętrznych systemów rekrutacyjnych

  • Praca Gliwice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gliwice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gliwice
  • Doradca podatkowy w Polsce Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692