Praktykant/ka w dziale marketingu
  • Lublin
Lublin, Lublin, Polska
Soulab Consulting Paweł Niedziółka
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Na praktykach w dziale marketingu będziesz mógł zapoznać się z tajnikami marketingu internetowego naszego głównego produktu - systemu HRappka.

Poznasz m.in zagadnienia dotyczące:

  • SEO naszej strony internetowej
  • tworzenia lead magnetów interesujących dla naszej grupy docelowej (HR)
  • tworzenia płatnych reklam w wyszukiwarce (Google Ads) oraz optymalizacja obecnych kampanii
  • analizy i raportowanie wyników tworzonych treści

Wymagania stanowiska

Wymagamy:
  • Biegłości w obsłudze programów komputerowych (tworzymy kompleksowe oprogramowanie, które będziesz musiał w szybkim tempie poznać)
  • Znajomości lub chęci nauki podstaw marketingu internetowego (w szczególności zagadnienia związane z SEO / SEM)
Mile widziane:
  • Zainteresowanie branżą HR (Rekrutacje, Employer Branding, Candidate Experience, Kadry i płace)
  • Znajomość narzędzi marketingu internetowego (Google Search Console, Google Analytics, Wordpress, Google Ads, Facebook Ads, GetResponse)

Oferujemy

  • pracę z młodymi, zdolnymi, otwartymi osobami,
  • bezpłatne obiady w środę,
  • możliwość nauki i rozwoju,
  • wyjścia i wyjazdy integracyjne,
  • biuro w ścisłym centrum miasta.
Odwiedź naszą zakładkę kariera, aby dowiedzieć się więcej o zespole, naszych wartościach i pracy w Soulabie!

  • Praca Lublin
  • Chief marketing officer Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Lublin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Lublin
  • Doradca podatkowy w Polsce Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315