Praktykant/ka w Dziale IT&Transformacji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Media Markt Polska Sp. z o.o.
28. 4. 2024

80975

Obowiązki

  • Tłumaczenie polityki Cybersecurity
  • Inwentaryzacja sprzętu IT oraz systemów IT
  • Przygotowywanie diagramów komunikacji systemowej
  • Strukturyzacja dokumentacji projektowej
  • Współpraca z zespołami IT w zakresie prac operacyjnych

Wymagania

  • Posiadasz status studenta
  • Dobrze organizujesz pracę własną, efektywnie współpracujesz w zespole
  • Znasz język angielski na poziomie średniozaawansowanym
  • Znasz pakiet MS Office
  • Interesujesz się nowinkami technologicznymi i elektroniką użytkową
  • Jesteś dostępny do pracy w ramach 40 godzin w tygodniu w czasie trzymiesięcznych praktyk (od lipca do końca września)
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi typu Jira/Confluence

Oferujemy

  • Premie za wyniki
  • Dedykowane szkolenia oraz możliwości rozwoju
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
  • Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru
  • Kompleksowe wdrożenie i dedykowany Buddy
  • Fajny zespół

Źródło: Media Markt/Praca

  • Praca Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315