Praktykant/ka - HR/ Rekrutacja
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
1. 10. 2024

Poszukujemy dynamicznego i zorganizowanego studenta/ki do odbycia praktyk w naszej firmie.
Jeśli interesujesz się zarządzaniem zasobami ludzkimi, rekrutacją czy pracami administracyjnymi i
chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, ta oferta jest dla Ciebie!

Oczekujemy

  • dobrej organizacji pracy
  • komunikatywności i umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjności kilka dni w tygodniu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • bezpłatne praktyki
  • pracę w dynamicznej i przyjaznej atmosferze
  • wsparcie mentorskie
  • poznanie kultury organizacyjnej międzynarodowej korporacji
  • zdobycie cennego doświadczenia w obszarze rekrutacji
  • poznanie świata biznesu, wielu branż oraz ciekawych ludzi
  • biuro w centrum miasta- Ul. Krysiewicza

Zadania

  • wsparcie recepcji biura
  • prace administracyjne (m.in. archiwizacja)
  • wsparcie projektów rekrutacyjnych

  • Praca Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648