Praktykant/ka (agencja rekrutacyjna, HR)
  • Katowice
Katowice, Katowice, Polska
7. 5. 2024

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy trzydziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Jeśli jesteś ambitnym studentem uczelni wyższej, szukającym interesującej praktyki, podczas której zdobędziesz cenną wiedzę z zakresu HR oraz pragniesz rozwijać swoje umiejętności i obserwować jak dzięki Tobie rozwija się firma, TERAZ masz taką okazję! Dołącz do nas!

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Praktykant/ka

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie projektów rekrutacyjnych
  • Prace biurowe i administracyjne
  • Selekcja dokumentów aplikacyjnych
  • Tworzenie oraz publikacja ogłoszeń o pracę, grafik, działania marketingowe

Wymagania:

  • Mile widziani studenci i absolwenci kierunków Psychologia, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Socjologia (ale nie tylko!)
  • Znajomość j.angielskiego (komunikatywna)
  • Chęć i zapał do pracy
  • Mile widziana umiejętność tworzenia grafik np. w programie CANVA

Oferujemy:

  • Elastyczne warunki zatrudnienia;
  • Elastyczność w zakresie wymiaru czasu pracy - wymiar czasu pracy ustalany indywidualnie z kandydatem/kandydatką
  • Pracę w biurze w centrum Katowic
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w obszarze rekrutacji i selekcji
  • Miłą atmosferę pracy

Sektor: HR/Agencje zatrudnienia/ Rekrutacja

Zawód/Specjalizacja: HR

Rodzaj zatrudnienia: Praktyki

  • Praca Katowice
  • HR Manager Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293