Praktykant/-ka w Dziale Infrastruktury, Automatyki i Inwestycji (sekcja mediów energetycznych)
  • Nowa Wieś Wrocławska
dolnośląskie, Nowa Wieś Wrocławska, dolnośląskie, Polska
Nestle Polska S.A.
6. 6. 2024

1042483701

Obowiązki

  • Pomoc w projekcie modyfikacji wizualizacji SCADA dla działu Utilities;
  • Przygotowywanie danych, raportów, prezentacji i analiz pod dzienne spotkania operacyjne oraz udział w spotkaniach produkcyjnych
  • Tworzenie Work Orderów w systemie SAP
  • Tworzenie kodów QR dla oznaczeń substancji niebezpiecznych;
  • Pomoc w  inwentaryzacji braków izolacji na instalacjach parowych;

Wymagania

  • Jesteś studentem/ką min. 3-ego roku studiów lub absolwentem/ką do 2 lat od ukończenia studiów o profilu technicznym
  • Posiadasz wiedzę z zakresu hydrauliki i elektryki
  • Posiadasz uprawnienia SEP
  • Potrafisz czytać dokumentację techniczną
  • Posiadasz umiejętność obsługi programów CAD
  • Porozumiewasz się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Jesteś otwarty/a, proaktywny/a i nastawiony/a na budowanie relacji
  • Cenisz sobie pracę zespołową, ale potrafisz również pracować samodzielnie

Oferujemy

  • 3 - miesięczną płatną praktykę rozpoczynającą się 1 lipca 2024 z możliwością przedłużenia współpracy

  • Możliwość realnego poznania specyfiki pracy Inżyniera ds. Mediów Energetycznych przez czynne uczestnictwo w jego codziennych obowiązkach

  • Zapoznanie się ze specyfiką pracy Działu Mediów Technicznych w dużym zakładzie przemysłowym w branży spożywczej

  • Możliwość poznania metodologii pracy Inżyniera ds. Mediów Energetycznych w kontekście współpracy z innymi działami Nestlé Purina NWW. Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych projektów i zadań
  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, współpracy oraz otwartości na różnorodność
  • Możliwość budowania swojej kariery zawodowej w dynamicznym środowisku biznesowym pod okiem dedykowanego opiekuna
  • Liczne atrakcje - integracje, inspirujące spotkania i wycieczka do jednej z naszych fabryk
  • Pakiet praktycznych szkoleń: warsztat z zarządzania ścieżkami kariery, szkolenie z Excela, szkolenie żywieniowe, możliwość zrobienia kursu eBusiness Academy
  • Spotkania ewaluacyjne oraz otrzymywanie regularnego feedbacku
  • Możliwość uczestnictwa w projektach z zakresu Sustainability, oraz dołączenie do społeczności skupionej na tworzeniu zrównoważonych rozwiązań
  • Pracę w systemie hybrydowym i elastyczne godziny pracy
  • Niezapomniane wspomnienia! Zobacz jak spędzali czas zeszłoroczni uczestnicy Programu Praktyk Letnich! https://vimeo.com/865885562/ef857cea52?share=copy

Źródło: Nestle/Praca

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914