Praktykant – ceny transferowe
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Crowe Tax Advisors
27. 9. 2024

Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Należymy do międzynarodowej sieci Crowe Global, działającej w 150 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 500 osób w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji. Od ponad 30 lat wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, audycie, doradztwie podatkowym oraz konsultingu biznesowym.

Opis stanowiska:

  • udział w projektach z obszaru cen transferowych dla klientów o zasięgu lokalnym i międzynarodowym
  • przygotowywanie projektów dokumentacji cen transferowych
  • przygotowywanie analiz porównawczych
  • pomoc w przygotowywaniu komentarzy, opinii oraz raportów podatkowych w języku polskim i angielskim
  • wsparcie zespołu doradztwa podatkowego w codziennej pracy, w tym przygotowywanie researchy podatkowych, pism do urzędów i projektów porad podatkowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub status studenta - preferowane kierunki: finanse, ekonomia i prawo
  • zainteresowanie prawem podatkowym oraz chęć pogłębiania wiedzy w tym obszarze
  • znajomość j. angielskiego (swobodna komunikacja)
  • dokładność oraz zdolność logicznego i rzeczowego formułowania myśli i wniosków
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania i dobra organizacja pracy,
  • praktyczna znajomości excela
  • preferowana dostępność: min. 32h tygodniowo
  • chęć pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w zgranym i wspierającym się zespole,
  • realizację wielu ciekawych i różnorodnych projektów,
  • stosujemy elastyczne godziny pracy – możesz zacząć między godziną 8 i 10,
  • zapewniamy opiekę medyczną w sieci Enel-Med,
  • dofinansowanie do karty MultiSport,
  • preferencyjne warunki ubezpieczenia grupowego.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392