Praktyka/Staż w Dziale Marketingu i Social Mediów
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
STEP RECORDS
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Staż / Praktyka w Dziale Marketingu i Social Mediów
Jesteśmy dynamiczną firmą poszukującą ambitnych studentów komunikacji do odbycia praktyk w naszym dziale marketingu i social mediów. Jeżeli jesteś kreatywny, posiadasz zdolności redakcyjne, i interesujesz się marketingiem oraz budowaniem wizerunku, to ta oferta jest dla Ciebie!
Obowiązki:
Współpraca z zespołem marketingowym w realizacji różnorodnych projektów.
Tworzenie treści na różne platformy social mediowe.
Pomoc w organizacji kampanii marketingowych.
Monitorowanie i analiza danych dotyczących efektywności działań marketingowych.
Wymagania:
Kierunek studiów związany z komunikacją, marketingiem, mediami społecznościowymi lub pokrewny.
Umiejętność pisania treści zgodnych z tonem firmy.
Zainteresowanie i podstawowa wiedza z zakresu marketingu i wizerunku.
Kreatywność i zaangażowanie.
Oferujemy:
Staż / Praktyki w dynamicznym środowisku pracy.
Możliwość zdobycia praktycznych umiejętności w obszarze marketingu.
Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twojego planu zajęć.
Szansę na długofalową współpracę po zakończeniu praktyk.
Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w obszarze marketingu i social mediów, dołącz do naszego zespołu!
Aby aplikować, prześlij swoje CV oraz krótkie portfolio !
Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

  • Praca Opole
  • Specjalista ds. marketingu Opole
  • Chief marketing officer Opole
  • Specjalista ds. Social Media Opole
  • Pracownicy uczelni w Polsce Opole
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Opole
  • Doradca podatkowy w Polsce Opole
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Opole
  • Specjalista ds. kadr i płac Opole
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Opole
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567