Pracuj w Żywcu jako pracownik produkcji | Zatrudnienie od zaraz!
  • Żywiec
Żywiec, Żywiec, Silesian Voivodeship, Polska
OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twoje zadania w pracy:

  • Formowanie i układanie gumowych rurek w autoklawie
  • Przekazanie gotowego produktu na produkcje
  • Praca z maszynami produkcyjnymi

WYMAGANIA:

Do rozpoczęcia pracy potrzebujesz:

  • podstawowych zdolności manualnych,
  • mile widziane doświadczenie na produkcji.

OFERUJEMY:

Co z nami zyskasz?

  • Możliwość wyrabiania nadgodzin oraz pracy w weekendy – EKSTRA PŁATNE
  • Cotygodniowe wypłaty
  • 2 DNI PŁATNEGO URLOPU MIESIĘCZNIE
  • Dostęp do opieki medycznej
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Rekrutację online
  • Helpdesk od 09:00 do 17:00
  • Dostęp do doskonale zaopatrzonej stołówki

Brzmi interesująco? Aplikuj już teraz! Skontaktujemy się z Tobą, aby przekazać szczegółowe informacje o zatrudnieniu.

Grupa OTTO w Polsce jest jednym z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Pomagamy w znalezieniu pracy tymczasowej oraz stałej, zgodnej z oczekiwaniami kandydatów. Zatrudniamy dla firm działających w branży produkcyjnej, logistycznej, handlowej, usługowej, e-commerce. Na rzecz naszych klientów na polskim rynku pracuje ponad 7.000 pracowników OTTO. Procesy rekrutacyjne przeprowadzamy on-line, świadczymy usługi z zakresu legalizacji pobytu i pracy w Polsce oraz organizujemy zatrudnienie za granicą.

  • Praca Żywiec
  • Pracownik produkcji Żywiec
  • Pracownik fizyczny Żywiec
  • Pracownik biurowy Żywiec
  • Żywiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210