Pracuj w banku z duńskim WARSZAWA/ŁÓDŹ/GDAŃSK
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
PMSolutions
10. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki
- proaktywne zdobywanie wiedzy o procesach w celu zapewnienia wymaganego poziomu usług;
- wykonywanie rutynowych zadań na wymaganym poziomie jakości iw ramach czasowych zgodnie z wytycznymi/instrukcjami roboczymi;
- współpraca z interesariuszami w całym zakresie;
- identyfikowanie i proponowanie usprawnień w ramach własnego obszaru odpowiedzialności w celu poprawy efektywności procesów oraz redukcji ryzyka i kosztów.
Wymagania
- komunikatywny angielski (poziom B2)
-duński B2
- znajomość narzędzi MS Office;
- umiejętności analityczne.
Oferujemy
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (max 11 tyś brutto);
- płatne szkolenie;
- pracę hybrydową (1 dzień w biurze);
- elastyczny czas pracy (biuro czynne w godzinach 8-17)
Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”.

  • Praca Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678