Pracuj przy produkcji nawet bez doświadczenia! Konstantynów Łódzki
  • Konstantynów Łódzki
Konstantynów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Łódź Voivodeship, Polska
OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Co będzie należało do Twoich zadań?
  • Transport surowców na terenie magazynu
  • Umieszczanie surowców w maszynie mieszającej
  • Obsługa maszyn pakujących
  • Pakowanie leków i kontrola gramatury
  • Dbanie o dokumentację i weryfikacja gramatury

WYMAGANIA:

Dodatkowe informacje:

  • Zapewnimy Ci szkolenia zapewniające solidne przygotowanie do obowiązków
  • Pracownicy dostają stroje robocze dostosowane do warunków panujących na terenie zakładu
  • Firma specjalizuje się w biofaktorach – witaminach, minerałach i pierwiastkach śladowych

OFERUJEMY:

Co oferujemy?

  • Solidne wynagrodzenie podstawowe
  • Bonusy i premie
  • Dodatek do zmiany nocnej – +20% od wynagrodzenia zasadniczego
  • Możliwość wyrabiania płatnych nadgodzin
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Karta Multisport
  • Dostęp do pakietu medycznego

Aplikuj już teraz i zacznij zarabiać nawet od zaraz! Nasz rekruter wkrótce zadzwoni do Ciebie, aby przekazać więcej informacji o pracy i zatrudnieniu.

  • Praca Konstantynów Łódzki
  • Pracownik produkcji Konstantynów Łódzki
  • Konstantynów Łódzki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045