Pracuj na produkcji w branży automotive! | Bez doświadczenia!
  • Mielec
Mielec, Mielec, Podkarpackie, Polska
OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O.
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jako operator linii produkcyjnej będziesz odpowiedzialny za:

  • cięcie i skręcanie obwodów,
  • zgrzewanie ultradźwiękowe,
  • montaż i testowanie wiązek elektrycznych używanych w samochodach znanych marek.

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • motywacja do pracy stojącej,
  • zaangażowanie,
  • proste umiejętności manualne,
  • chęć nauki,
  • możliwość pracy od poniedziałku do soboty w godzinach 7 – 15 | 15 – 23 | 23 – 7

Aplikuj i zacznij zarabiać już wkrótce! Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby przekazać Ci więcej informacji o zatrudnieniu.

OFERUJEMY:

Czeka na Ciebie mnóstwo korzyści:

  • atrakcyjne premie i dodatki!
  • (premia frekwencyjna - 300zł i premia uznaniowa - 500zł!)
  • umowa o pracę tymczasową,
  • ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • możliwość wyrabiania nadgodzin,
  • dofinansowanie dojazdów do pracy,
  • transport pracowniczy z wielu miejsc: (Tarnobrzeg, Padew Narodowa, Staszów, Połaniec, Skopanie, Mędrzechów, Stara Jastrząbka, Przecław, Cmolas, Kolbuszowa, Dulcza Wielka, Radgoszcz, Sędziszów Małopolski, Trześń, Osiek, Połaniec, Dębica.. i wiele innych!),
  • dostęp do pakietu medycznego,
  • karta Multisport.

  • Praca Mielec
  • Pracownik produkcji Mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836