Pracuj jako Pakowacz Logistyk - Żyrardów woj. Mazowieckie [ko]
  • Żyrardów
Żyrardów, Żyrardów, Mazowieckie, Polska
SGP GROUP
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • rozpakowywanie, przeliczanie i układanie akcesoriów,
  • kompletowanie, skanowanie i ważenie akcesoriów,
  • odkładanie akcesoriów do pojemników.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy na magazynie,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego,
  • umowę zlecenie z pełnym oskładkowaniem – odkładasz na emeryturę!
  • pracę w systemie zmianowym, z możliwymi nadgodzinami – każda godzina płatna,
  • extra bonus za polecenie osoby do pracy w SGP,
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników,
  • pracę w miłej i przyjemnej atmosferze,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca Żyrardów
  • Pakowacz Żyrardów
  • Żyrardów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659