PRACOWNIÓW OCHRONY-DOZORCÓW ZATRUDNIMY
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
Poziom Sp. z o.o.
2. 8. 2024

Poziom Sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim zatrudni pracowników na stanowisko pracownika ochrony.
Obiekty: Przemysłowe,
Miejsce pracy: Sulęcin, Żary, Zielona Góra
Zakres obowiązków: • Kontrola ruchu osób i pojazdów, • Patrolowanie obiektu, • Prowadzenie dokumentacji w postaci książki służby, Wymagania:
• Dobra organizacja pracy,
• Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań,
• Niekaralność, (na podstawie oświadczenia)
Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• System godzin pracy - 12h
• Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
• Szkolenie wstępne,
• Pakiety medyczne wraz z ubezpieczeniem,
Z racji tego że jesteśmy Zakładam Pracy Chronionej to zachęcamy do aplikowania także osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Osoby te w ramach PFRON mogą korzystać m.in. z dofinansowań do leków i dojazdów.
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV, kontakt telefoniczny lub SMS ' Imię i Nazwisko, Miejscowość pod nr tel. 577977762.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji. Informujemy, że bez zawarcia tej klauzuli CV i Listy motywacyjne nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik ochrony Gorzów Wielkopolski
  • Technik ochrony środowiska Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. ochrony danych Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567