Pracowników do budowy stawów / Pracownik fizyczny
  • Olesnica
Oleśnica, Olesnica, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Firma Acorus, zajmująca się projektowaniem oraz wykonaniem stawów kąpielowych, celem wsparcia ekipy poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Delegacji.

Wyjazdy z bazy: Dobroszyce.

Obecnie mamy pracę na podkarpaciu – Oleszyce, woj. łódzkie - Tomaszów Mazowiecki.

Podstawowe zadania na tym stanowisku:

  • Prace budowlane z instalacjami hydraulicznymi, prace monterskie, montaż filtrów, termoizolacji.

WYMAGANIA:

Przydatne umiejętności:

  • Posiadanie prawo jazdy, jest MILE widziane,
  • Doświadczenie w pracach remontowo – budowlanych,
  • Chęć pracy w delegacjach,
  • Obsługa narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi,
  • Osoby bez doświadczenia także mile widziane.

OFERUJEMY:

Zapewniamy:

  • Odzież i narzędzia niezbędne do pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (od 22 zł na rękę + 45 zł delegacja + 50 zł mc dla niepalących + 40 zł dziennie za rozliczenie godzin w smartfonie),
  • Zaliczki dla potrzebujących,
  • Bezpłatne zakwaterowanie w delegacji,
  • Smartfon służbowy,
  • Wdrążenie i pomoc w opanowaniu nowych umiejętności podczas realizacji inwestycji

Prosimy o kontakt TYLKO osoby zainteresowane.

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści „budowa stawów ” – oddzwonię

tel. 502 267 530 + WhatsApp

  • Praca Oleśnica
  • Pracownik fizyczny Oleśnica
  • Pracownik produkcji Oleśnica
  • Pracownik biurowy Oleśnica
  • Oleśnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190