PRACOWNIKMAGAZYNOWY -PANOWIE
  • 80 – 209 TUCHOM
pomorskie, 80 – 209 TUCHOM, pomorskie, Polska
Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A (KRAZ nr 12861) poszukuje pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK POMOCNICZY MAGAZYNIERA / TUCHOM ul . Gdyńska

Zakres zadań:

  • Praca fizyczna, magazynowa
  • Sortowanie przesyłek oraz skanowanie
  • Ręczne rozładunki oraz załadunki transportów

ZAPEWNIAMY:

  • umowa ZLECENIE ze wszystkimi składkami ZUS
  • stawka za godziny dzienne - 29 zł/h BRUTTO, za godziny nocne - 37,70 zł/h BRUTTO
  • praca od poniedziałku do piątku

1. Wariant A -dwie zmiany 04:00-12:00/12:00-20:00

2. Wariant B - dwie zmiany  04:0010:00/13:00-20:00

3. Wariant C - jedna zmiana  04:00-09:00  lub  15:00-20:00

  • wolne weekendy
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę
  • dofinansowanie do karty fit sport
  • możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy

Wymagania

Zapewniamy stabilne zatrudnienie od zaraz. Nie wymagamy uprawnień na wózki widłowe.

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388