Pracownika na stanowisko mięsne Niepołomice - praca od zaraz
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, małopolskie, Polska
Bruta Krzysztof Żamojdzik
6. 6. 2024

Szukasz stabilnej pracy w przyjaznej atmosferze?Nowoczesne centrum handlowe JUHAS poszukuje osoby na stanowisko wędliniarsko-mięsne w samym sercu Niepołomic ( Stefana Batorego 6 ) - 20 minut od Krakowa.

Obowiązki

  • Profesjonalna obsługa klientów
  • Przyjmowanie dostaw
  • Wykładanie towaru
  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy
  • Dbałości o higienę

Wymagania

  • Sprzedawca na dziale wędliniarsko-mięsnym powinien posiadać umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, aby obsługiwać klientów w sposób przyjazny i profesjonalny.
  • Poszukujemy energicznych osób, pełnych entuzjazmu i zaangażowania w swoją pracę w systemie dwuzmianowym: 6.00-14.00 lub 14-22
  • Umiejętność zarządzania czasem
  • Branża spożywcza często wymaga elastyczności w pracy, zwłaszcza jeśli chodzi o godziny pracy i dostępność w różnych okresach
  • Mile widziane doświadczenie

Oferujemy

  • pracę w systemie dwuzmianowym w godzinach 6.00-14.00 lub 14.00-22.00 w przyjaznej atmosferze
  • umowę o pracę
  • premia za sumienną pracę

  • praca od poniedziałku do piątku, dyspozycyjność w soboty
  • umowa o pracę 4700 brutto
  • wypłata do 3 każdego miesiąca
  • dla osób przyjeżdzających z Krakowa - dodatek 300 zł.

  • Praca Niepołomice
  • Pracownik fizyczny Niepołomice
  • Pracownik produkcji Niepołomice
  • Pracownik biurowy Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080